Msze Święte w parafii :
w dni powszedniegodz. 7:20
we środę i czwartek o 18:00
w niedziele: g. 8:30, 10:00 i 12:00
Kancelaria czynna tylko w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.
ul. Garwolińska 7a, 08-412 BOROWIE
e-mail: par.borowie@gmail.com
Proboszcz: ks. Marek Kukiel
Wikariusz: ks. Kamil Stańczuk: 574 647 363

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj585
mod_vvisit_counterWczoraj418
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1931
mod_vvisit_counterW minionym tygodniu3172
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7099
mod_vvisit_counterW minionym miesiącu17172
mod_vvisit_counterOd 1 IX 2011r.986086

Online: (20 minut temu:) 13
Twoje IP: 54.198.96.198
,
Dzisiaj: Sie 15, 2018

LogowanieOgłoszenia 2017-11-12 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
sobota, 18 listopada 2017 15:42

Share

Ogłoszenia 2017-11-12

I. Za nami

a.    W ubiegłą niedzielę - Nieszpory za zmarłych księży i nauczycieli. Bóg zapłać tym, którzy znaleźli czas na tę wspólną modlitwę.

b.    Zakończyliśmy oktawę Wszystkich Świętych i procesje na cmentarz z racji oktawy. Bóg zapłać za wspólną modlitwę

c.    Zaczęliśmy różaniec na wioskach. W najbliższym tygodniu wg porządku podanego w informatorze. Myślę, że nie jest zbyt wygórowanym oczekiwaniem, aby w tej modlitwie wzięło udział po jednym przedstawicielu domu lub rodziny.

d.    Wczoraj uroczystość Dnia Niepodległości. Dzień ten zaznaczy się na trwałe w naszej lokalnej rzeczywistości. Został odsłonięty i poświęcony pomnik w parku przed starym kościółkiem. Pomimo przenikliwego chłodu i deszczu wiele osób wytrwało i cieszyło się przepięknymi występami dzieci, chóru i naszej orkiestry. Gratuluję i dziękuję.

II.Dzisiaj

1.    W całej Polsce zbiórka do puszek na pomoc prześladowanym wspólnotom Kościelnym.

2.    Natomiast Taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.

3.    Po Mszy św. o godz. 10:00 – spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami, a po 12:00 Zmianka różańca rodziców za dzieci i spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.  

III.W tygodniu

1.    Pan organista rozpoczyna roznoszenie opłatków. Harmonogram w informatorze.

2.    W najbliższą sobotę – 18 listopada – dzień seniora. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 11:00 a później dalsze spotkanie w GOK.

3.    Także w najbliższą sobotę 18 listopada – liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej. Jak zwykle wieczorem o godz. 19:45 Msza św. a później o godz. 20:20 różaniec transmitowany na falach Katolickiego Radia Podlasia. Zapraszam do przedstawiania swoich intencji przez wstawiennictwo bł. Karoliny.

IV.W przyszłą niedzielę

1.    Dzięki wsparciu pana Wójta organizujemy w naszej parafii kolejne warsztaty dla Ojców. Wcześniejsze były trzy lata temu. Informacja, warunki oraz zapisy przez stronę internetową. Liczba miejsc mocno ograniczona. Warsztaty odbędą się w przyszłą niedzielę.

2.    Po Mszy św. o godz. 10:00 zmianka Kółka Różańcowego dzieci.

V.Inne

1.    Dzierżawa ziemi przy kościele

2.    Zmarła Śp Leokadia Pasik – wieczny odpoczynek …

Share

 

Informacje na dziś

Podlasie24.pl


Polecamy strony www

Tygodnik Regionalny Diecezja Siedlecka Muzeum Diecezjalne Regionalny Portal Informacyjny Tygodnik Regionalny Jerycho Młodych Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej Hosanna Festival Golgota Młodych Nie wstydzę się Jezusa! Katolicka Agencja Informacyjna GminaBorowie Katedra Siedlecka Radio Maryja Telewizja TRWAM Katolickie Radio Podlasie

Katolickie Radio Podlasie

You must have Flash Player installed in order to see this player.