Msze Święte w parafii :

Ogłoszenia 2017-11-19

I.Za nami

1.W ubiegłą niedzielę

a) Podobnie jak w całej Polsce przeprowadzona została zbiórka do puszek na pomoc prześladowanym wspólnotom Kościelnym. Zebraliśmy 1067,70. Bóg zapłać.

b) Po Mszy św. o godz. 10:00 – odbyło się spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami, a po 12:00 Zmianka różańca rodziców za dzieci i spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych

2. W tygodniu

a) Różaniec po wioskach za zmarłych. Zakończyliśmy w Brzuskowoli poświęceniem nowo oddanej świetlicy. Bóg zapłać radnym i sołtysom za zorganizowanie modlitwy, a wszystkim za obecność.

b) wczoraj – 18 listopada – obchodziliśmy dzień seniora.

c) Także wczoraj 18 listopada – liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej. Dziękuję ks. Kamilowi i KSM za dekorację kościoła, dziękuję też wszystkim, którzy modlili się w kościele podczas różańca przez wstawiennictwo bł. Karoliny.

d) Wczoraj także Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca miała swoją formację – kurs świadectw.

II.Dzisiaj

1) Dzięki wsparciu pana Wójta organizujemy w naszej parafii kolejne warsztaty dla Ojców. Zajęcia rozpoczęły się bezpośrednio po Mszy o godz. 8:30 na plebanii.

2) Po Mszy św. o godz. 10:00 zmianka Kółka Różańcowego dzieci na plebanii na małej salce– wejście drzwiami głównymi od kościoła.

3) Wieczorem adoracja o bł. Karolinie – KSM zaprasza.

1. We środę św. Cecylii. Z racji święta patronki muzyki kościelnej składam najserdeczniejsze życzenia p. Organiście, naszemu chórowi oraz scholii parafialnej z Kasią na czele. We wtorek, w przeddzień św. Cecylii Msza św. w intencji p. Organisty, chóru i scholii, a po Mszy św. spotkanie przy kawie na plebanii.

2. Pan organista będzie roznosił opłatki. Harmonogram w informatorze.

IV.W przyszłą niedzielę

1.   Uroczystość Chrystusa Króla. Rocznica proklamacji